Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Podpis jest. Czas zaczynać! Oficjalnie podpisano umowę na przebudowę fragmentu tzw. Drogi Sudeckiej. To informacja szczególnie ważna dla kierowców przejeżdżających przez Sobięcin. To temat z okładki najnowszego Tygodnika Wałbrzyskiego. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Mimo, że co jakiś czas gmina informuje o budowie kolejnych budynków, w mieście wciąż brakuje lokali komunalnych. Co więcej liczba dostępnych mieszkań w Wałbrzychu systematycznie spada. Czy jest sposób jak temu zaradzić?
Miliony popłyną na drogi w całym regionie. Miasto Wałbrzych, a także część gmin powiatu wałbrzyskiego otrzyma dofinansowanie z budżetu państwa w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Gdzie będą realizowane inwestycje?
Ponad 66 tys. osób na Dolnym Śląsku, które są niezdolne do samodzielnej egzystencji i których dochód miesięczny nie przekracza 1600 zł brutto będzie mogło złożyć wniosek o dodatkowe pieniądze z ZUS. Tłumaczymy krok po kroku jak to zrobić.
Policjanci z Wałbrzycha dzięki profesjonalnej akcji zapobiegli nieszczęściu. Mundurowi uratowali życie młodemu chłopakowi, który chciał popełnić samobójstwo skacząc z okna kamienicy na Podgórzu.
Stowarzyszenie ECRA przekazało gminie Szczawno-Zdrój działkę wraz z obiektem na szczycie góry Chełmiec. Tym samym zakończył się trwający kilka miesięcy proces mający na celu wyegzekwowanie od stowarzyszenia realizacji prawomocnego wyroku sądowego. Jakie plany wobec Chełmca ma Szczawno-Zdrój?
W Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu już w najbliższą niedzielę (15 września) startuje IV edycja Festiwalu małych Prapremier. Co zobaczymy? Podpowiada kiedy i na co warto zarezerwować sobie czas. Będzie się działo!
Zachęcamy do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla czytelników specjalne rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sporu, dużo kultury, garść doniesień z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

9 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica