Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Dworzec po latach otwarty. Nie do poznania jest stacja kolejowa Wałbrzych Szczawienko. Budynek i wszystko wokół niego zmieniło się nie do poznania. Uruchomiono też specjalną linię komunikacyjną, która dojeżdża pod sam dworzec. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Zapowiada się najbardziej spektakularne wydarzenie ostatnich lat. Po raz 30 w Zamku Książ odbędzie się Festiwal Kwiatów i Sztuki. U nas wszystkie szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia.

Tę imprezę wałbrzyszanie także już znają i lubią. W długi majowy weekend zapraszamy na „Moc maszyn”. To będzie czterodniowe święto motoryzacji. Dla fanów czterech kółek szykuje się wiele atrakcji.

Mieszkańcy ul. Andersa w Wałbrzych dopięli swego. Za około półtora roku do 21 budynków położonych w tym rejonie miasta zostanie dociągnięty gaz. Przedstawiciele wałbrzyskiej gazowni uznali, że roszczenia ludzi są zasadne.

Kolejny diler narkotyków wpadł w Wałbrzychu. Z białego proszku, który przenosił 24-latek w plecaku można byłoby uzyskać aż tysiąc porcji handlowych amfetaminy.

Legenda Solidarności Walczącej w Wałbrzychu. Kornel Morawiecki spotkał się z mieszkańcami. Rozmawiano głównie o polityce ogólnokrajowej, ale również tej lokalnej. O czym mówił Morawiecki?

W Jedlinie-Zdroju chcą się rozwijać po europejsku. Miasto otrzymało dotację na modernizację kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Kłodzkiej. Powstanie tam kilka urządzeń, z których będą mogli korzystać wszyscy chętni.

Bajkowy ogród na skale, czyli tajemnice tarasów w Książu. Opowiadamy historię tych niezwykłych miejsc które w swoich pamiętnikach opisywała najsłynniejsza mieszkanka Zamku Książ, księżna Daisy.

Zachęcamy do kupna naszych niesamowitych albumów, w których pokazujemy jak Wałbrzych i powiat wałbrzyski wyglądały przed wojną. Przy zakupie 2 lub 3 książek mamy duże zniżki.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, obszerna kronika kryminalna oraz doniesienia z całego regionu. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

23 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica