Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

W naszym okładkowym tekście o tym jak znany w całym regionie sędzia i jego żona usłyszeli zarzuty. Prokuratura oskarża małżeństwo o dokonanie kradzieży w sklepach ze sprzętem elektronicznym. O czym jeszcze przeczytacie w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim.

Prezydent Wałbrzycha podpisał umowę na wsparcie przez Europejski Bank Inwestycyjny inwestycji miejskich. Na kilkadziesiąt zadań dostaniemy 120 mln zł kredytu. To wielka szans dla miasta.

Skorzystaj z programu samorządu województwa na dofinansowanie dobrych pomysłów. To „Dolnośląskie Małe Granty”, dzięki którym zorganizujesz festyn kulturalny, imprezę sportową lub wyprawę turystyczną.

„Starszaki” znów wyruszą na szlaki. Zbliża się szósta edycja „Marszu Seniora”. Jak zwykle organizatorzy mają dla piechurów dwie trasy do wyboru. Celem będzie Harcówka. Na miejscu będą konkursy, ognisko i dobra zabawa.

W tym numerze druga część wojennego kalendarium Zamku Książ. Obalamy mity, które powielano od lat, ale przedstawiamy też potwierdzone dokumentami źródłowymi fakty, o których niewielu wiedziało.

Mistrz świata w siatkówce wspiera Romana Szełemeja w wyścigu o fotel prezydenta Wałbrzycha. To Krzysztof Ignaczak, który spotkał się w Wałbrzychu z młodymi sportowcami.

Zachęcamy do kupna naszych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat na dawnych pocztówkach. Ekskluzywne wydania na kredowym papierze cieszą się wielkim zainteresowaniem czytelników. Przy zakupie wszystkich trzech tomów, mamy dla was promocyjne ceny.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, wieści z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele Więcek w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

10 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica