Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Zagrała największa orkiestra świata. Po raz kolejny Polska oszalała. Odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Wałbrzychu i całym regionie było mnóstwo koncertów, wystaw, pokazów oraz imprez towarzyszących. Pieniądze zbierano na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Dlaczego Szczawno-Zdrój może poszczycić się, że jest bezpieczną gminą? To proste – w wielu instytucjach rozsianych w całym uzdrowisku pojawiły się urządzenia ratujące życie. Oby nigdy nie trzeba było z nich korzystać.

Nowi ludzie prezydenta Wałbrzycha. Zmiany kadrowe w ratuszu oraz spółkach podległych miastu. Roman Szełemej przedstawił swoich nowych współpracowników, którzy pokierują dwoma ważnymi wydziałami oraz Miejskim Zarządem Budynków.

Gapowiczu miej się na baczności Jeżeli nie zapłaciłeś kary za przejazd autobusem miejskim bez biletu, możesz mieć kłopoty. ZDKiUM podpisał umowę z wyspecjalizowaną firmą zajmującą się dochodzeniem należności z tytułu jazdy bez biletu komunikacją miejską. Gapowicze drżyjcie.

Rozbity gang wymuszający kredyty. Policjanci rozbili grupę przestępczą, która wyłudziła blisko 1,5 mln zł. Na ławie oskarżonych zasiądzie aż 41 osób. Poznajcie mechanizm działania przestępców.

Wiele projektów wybranych z budżetu partycypacyjnego czeka na realizację. I jeszcze trochę poczeka. Brakuje wykonawców, którzy mogliby zająć się pracami budowlanymi. W niektórych przypadkach koszty wykonania są za wysokie.

Wałbrzyska strefa ekonomiczna liderem pod względem wartości nowych inwestycji. Na budowę i rozbudowę swoich zakładów, przedsiębiorcy mają przeznaczyć rekordowe blisko 4,5 mld zł.

Jak zwykle zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Dla kupujących trzy książki w komplecie mamy atrakcyjne rabaty.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo, sportu, dużo kultury, doniesienia z całego regionu, obszerna kronika kryminalna oraz wiele więcej. Najnowszy numer Tygodnika Wałbrzyskie od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

14 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica