Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Najzdolniejsi ze stypendiami

Opłaca się dobrze uczyć. Na przykład w Szczawnie-Zdroju, bo władze uzdrowiska dbaja o tych najzdolniejszych uczniów przyznając im stypendia. Tak było w ostatnim tygodniu.

Uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej w Szczawnie-Zdroju z rąk burmistrza Marka Fedoruka i wiceburmistrza Łukasza Kurjaty oraz wiceprzewodniczącej RM Doroty Wołoszyn-Pusłowskiej otrzymali nagrody i upominki za bardzo dobre wyniki w nauce. – Gratuluję i bardzo cieszę się, że możemy was nagrodzić. Jesteście naszą dumą – podkreślał podczas uroczystości burmistrz miasta Marek Fedoruk. W spotkaniu uczestniczyła także wiceprzewodnicząca RM Stanisława Tobis-Pańczyszyn oraz dyrektorka szkoły Sylwia Kotarba.
Dodajmy, że najlepsi uczniowie otrzymywać będą co miesiąc stypendium od gminy. W zależności od klasy będzie to od 30 do 70 zł miesięcznie.
Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

4 października 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica