Na sygnale, Polecamy

Narkotykowy biznes poniósł straty

Wałbrzyscy policjanci po raz kolejny uderzyli w przestępczość narkotykową. W dwóch mieszkaniach mundurowi znaleźli amfetaminę, z której łącznie można było wykonać ponad 2200 porcji handlowych narkotyku. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę w wieku 34 lat i 29-letniego mężczyznę. Obojgu grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Kryminalni ustalili, że 29-latek w mieszkaniu na Białym Kamieniu przechowuje narkotyki w postaci amfetaminy. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze w lodówce znaleźli woreczki, w których znajdowały się środki psychotropowe, z których można było wykonać łącznie blisko 1800 porcji handlowych tych narkotyków.
W tym samym czasie policjanci w jednym z mieszkań w centrum miasta zatrzymali 34-latkę, która przy sobie posiadała amfetaminę, z której można było wykonać 460 porcji handlowych tych środków psychotropowych.
Oboje podejrzani za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości amfetaminy grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat. Oboje zostali objęcie dozorem policyjnym.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

6 października 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica