Aktualności, Polecamy

Niech Książ zostanie hitem

Tylko do 15 marca można głosować na najlepsze atrakcje turystyczne polskich regionów. Wśród 16 propozycji jest też Zamek Książ w Wałbrzychu. Głosy można oddawać za pośrednictwem strony www.polska.travel/hity! Książ liczy na ciebie!

ksiaz_4

Najpierw Polska Organizacja Turystyczna na podstawie badań, analiz i opinii swoich regionalnych ośrodków wskazała po pięć największych atrakcji z każdego województwa, które ze względu na największy potencjał można traktować jako flagowe. Na Dolnym Śląsku zwyciężył Zamek Książ, który tym samym przeszedł do ogólnopolskiego finału akcji. W nim można wybierać spośród 16 największych atrakcji (zwycięzców z poszczególnych województw). Dokładnie 15 lutego rozpoczęło się głosowanie w specjalnej sondzie na hit turystyczny Polski. Swojego faworyta można wskazywać za pośrednictwem strony www.polska.travel/hity, a głosy można oddawać tylko do 15 marca. Zamek Książ liczy na twoje kliknięcie.

Fot. archiwum

 

12 marca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica