Kultura, Polecamy

Niedziela dla ciekawskich dzieci

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza wszędobylskie i ciekawe świata dzieci do odwiedzin 3 marca. Zobaczymy wtedy przedstawienie Och, Emil”. Podczas przedstawienie nie zabraknie żywego tempa, wpadających w ucho piosenek, a przede wszystkim dobrej zabawy.   

Wszystkie wszędobylskie i ciekawe świata dzieci zapraszamy 3 marca o godz. 12.30 do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl „Och, Emil” w reż. Lecha Chojnackiego. Przedstawienie powstało na podstawie znanej powieści Astrid Lindgren pt. „Emil ze Smalandii”, opowiadającej o przygodach radosnego, rezolutnego i odważnego chłopca, marzącego o tym, by stać się dorosłym. Niesforny Emil nieustannie zaskakuje swoją rodzinę nowymi pomysłami. Chce być żołnierzem, „szybkobiegaczem”, „wszystkozjadaczem”, strażakiem, lekarzem… Jak każde wszędobylskie dziecko jest ciekawy świata, pragnie wchłonąć go jak najwięcej i pomimo dobrych chęci, często popada w tarapaty. Ale jest przy tym mądrym dzieckiem i w efekcie swoich zmagań zdaje sobie sprawę, że nic nie osiągnie bez szkoły.

Spektakl skierowany jest do dzieci 3+, nie brakuje w nim żywego tempa, wpadających w ucho piosenek, a przede wszystkim dobrej zabawy, dlatego może być wspaniałą rozrywką dla całej rodziny.

Bilety na spektakl: 19 zł (dorośli), 16 zł (dzieci). Kasa biletowa teatru: tel. 74 666 73 41 – czynna jest w weekendy na godzinę przed spektaklem. Kup bilet on-line: bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.

Fot. użyczone (TLiA)

 

2 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica