Kultura, Polecamy

Niedziela dla najnajów

W jeden dzień na scenie wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora zobaczymy aż dwa spektakle dedykowane najmłodszej publiczności. W niedzielę, 29 kwietnia o 12:30 zapraszamy na „Calineczkę” wg baśni H. Ch. Andersena w reżyserii Konrada Dworakowskiego, natomiast o 16:00 na „Dom” w reżyserii Seweryna Mrożkiewicza.

Pierwszy ze spektakli opowiada historię tytułowej Calineczki, małej dziewczynki i przedstawiony jest jako opowieść drogi. Ta metaforyczna podróż bohaterki Dworakowskiego przedstawia proces dorastania, poznawania świata, zdobywania wiedzy i gromadzenia wrażeń. Calineczka bezpiecznie pokonuje różnorakie przeszkody w swojej podróży w dorosłość, zachowując jednocześnie własną wrażliwość i prostotę.

Dom natomiast jest najnowszą propozycją wałbrzyskich Lalek dla najnajowej publiczności. Aktorzy – Patrycja Rojecka oraz Seweryn Mrożkiewicz (będący jednocześnie reżyserem przedstawienia), trzymając małego widza za rękę pokazują mu świat, w którym znajduje się dom. Dom, który jest miejscem pełnym miłości, zapachów, przyjemności, melodii i szumów.

Bilety: Dom – 20 zł (dzieci i dorośli); Calineczka – 18 zł (dorośli), 16 zł (dzieci)

Kasa biletowa czynna godzinę przed spektaklem tel.: 74 666 73 41

Fot. użyczone/Krystyna Lemańska

28 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica