Na sygnale, Polecamy

Nietrzeźwy kierowca potrącił rowerzystę

Był pod wpływem alkoholu i wymusił pierwszeństwo na jadącym z przeciwnego kierunku rowerzyście. Kierowca samochodu potrącił młodego chłopaka na rowerze i będzie miał teraz spore kłopoty. Poszkodowanemu na szczęście nic poważnego się nie stało.

Policjanci z wałbrzyskiej drogówki zatrzymali w miniony piątek mieszkańca naszego miasta, który kierując samochodem pod wpływem alkoholu doprowadził do kolizji z jadącym prawidłowo ulicą rowerzystą. Pomimo iż poszkodowany mężczyzna w wyniku zdarzenia trafił do szpitala, nic poważnego mu się nie stało.
Do potrącenia doszło 26 lipca, po godzinie 17:30 przy ul. 11 listopada w Wałbrzychu. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 46-letni mężczyzna skręcając samochodem osobowym w lewo, nie zauważył jadącego od strony ul. Noworudzkiej rowerzysty i doprowadził do wypadku.
Funkcjonariusze podczas wykonywania czynności poczuli od sprawcy woń alkoholu. Okazało się, że mężczyzna miał blisko 0,4 promila tej substancji w organizmie. Teraz 46-letni wałbrzyszanin za doprowadzenie do wypadku oraz jazdę samochodem po użyciu alkoholu stanie przed sądem. Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

30 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica