Na sygnale, Polecamy

Nietrzeźwy uciekł z miejsca kolizji

Policjanci z drogówki zatrzymali w miniony poniedziałek wałbrzyszanina, który kierując samochodem pod wpływem alkoholu doprowadził do zdarzenia drogowego z innym pojazdem. Następnie oddalił się z miejsca kolizji, aby uniknąć odpowiedzialności. Ponadto okazało się, że mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło 22 lipca około godziny 15:30. To wtedy policjanci otrzymali informację o kolizji drogowej przy ul. Wańkowicza w Wałbrzychu. Zgłaszający oświadczył, że kierowca samochodu osobowego nie zachował bezpiecznej odległości i przodem swojego auta uderzył w tył samochodu kierowanego przez poszkodowanego, a następnie skręcił w ul. Komuny Paryskiej i uciekł.
Funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie znajduje się samochód kierowany przez sprawcę i zatrzymali wciąż siedzącego za kierownicą 46-letniego mężczyznę. Mundurowi od razu wyczuli od wałbrzyszanina woń alkoholu. Badanie wykazało u niego aż 2,66 prom. tej substancji w organizmie. Okazało się, że sprawca kolizji kierował pojazdem bez wymaganych uprawnień. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

25 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica