Aktualności, Polecamy

Noc Świętojańska w Książu

Przed nami najdłuższa noc w roku. Noc, podczas której przenieśmy się do świata wianków, roślin, przyrody i dobrej zabawy. Zapraszamy do spędzenia tego wieczoru w książańskim parku i palmiarni. Oferta limitowana!

Spotykamy się 23 czerwca przed budynkiem bramnym przy kasach biletowych. O godz. 18:00 rozpoczniemy naszą wyprawę do Palmiarni. Jeszcze w blasku słońca przejdziemy z przewodnikiem urokliwą trasą z Zamku Książ do krainy egzotycznej przyrody, gdzie o godz. 18:30 florystki wprowadzą nas w świat kwiatów i ziół. Tutaj będzie można poczuć klimat świętojańskich zwyczajów i woń kwiatów podczas warsztatów plecenia wianków. Z gotowymi wiankami udamy się następnie urokliwą trasą Książańskiego Parku Krajobrazowego nad Przełomy Pełcznicy, aby zgodnie z tradycją wypuścić wianki. Wycieczkę, wzbogaconą o niezwykłe historie i opowieści poprowadzi przewodnik z Zamku Książ. Powrót do zamku planujemy na godz. 21:00.

Termin: 23 czerwca

Godz. 18:00-21:00

Koszt: 100 zł/os.

Cena obejmuje bilet wstępu do Palmiarni, udział w warsztatach, materiał do wykonania wianków oraz wycieczkę z przewodnikiem.

Fot. użyczone/Zamek Książ

 

16 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica