Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Walim

Nowy „gimbus” dla Walimia

Jest piękny, wygodny i posiadający wszelkie udogodnienia! Od teraz dzieci i młodzież z gminy Walim, do szkoły będą dojeżdżać nowym autobusem. To nowoczesny model pojazdu, produkowany od 2018 roku. W Polsce jest takich tylko sześć!

Nowy pojazd zastąpi wysłużonego, już 19-letniego Jelcza. Autokar, dzięki wielu systemom bezpieczeństwa, m.in. ESC (elektryczny system stabilizacji jazdy), AEBS (zaawansowany system hamowania awaryjnego), LDWS (asystent pasa ruchu), jest bardzo bezpieczny. Przy wyborze, jednym z wymagań, była duża trwałość pojazdu, dlatego podwozie zostało dwustronnie ocynkowane. Z myślą o pasażerach zapewniono bardzo wygodne wnętrze o standardzie czterech gwiazdek! Lotnicze fotele mają funkcję rozkładania i rozsuwania, a także podwyższania, oczywiście wyposażone są też w pasy bezpieczeństwa. Dla komfortu pasażerów, autobus wyposażono w dwustrefową klimatyzację oraz kilka źródeł ciepła. Kierowca ma do dyspozycji pojazd o nowoczesnym mocnym silniku 320 KM, który – i tu wspaniała wiadomość – jest bardzo oszczędny, co w górzystym terenie ma bardzo duże znaczenie. Bezpieczeństwo, wygoda, a także ujmujący design z oświetleniem świateł LED i XENON pozwoli na przyjemną i odprężającą podróż dzieci do i ze szkoły. Funkcja turystyczna nowego nabytku sprawi, że będzie można wykorzystywać go do wyjazdów na wycieczki.
Fot. użyczone (UG Walim)

6 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica