Aktualności, Polecamy

Nowy numer Tygodnika Wałbrzyskiego już w kioskach

Rekordowo niskie bezrobocie. To historyczny wynik w Wałbrzychu. Bezrobocie w mieście prawie zrównało się z poziomem ogólnopolskim i spadło poniżej 10 proc. to temat z okładki najnowszego Tygodnika Wałbrzyskiego. O czym jeszcze u nas przeczytasz?

TW_1.08

Rowerem z Sokołowska do Davos. W sierpniu dwoje podróżników zamierza przejechać na rowerach trasę z Sokołowska do Davos. Ich wyprawa ma upamiętnić pewną XIX-wieczną ekspedycję.

Takich cacek jeszcze nie widziałeś. Interesujesz się motoryzacja, w w szczególności starymi autami? Na tym zlocie nie może cię zabraknąć. W sobotę w Wałbrzychu odbędzie rajd pojazdów zabytkowych. Podpowiadamy gdzie się pojawić, żeby zobaczyć jak najwięcej.

Ruszyły prace w kościele w Niedźwiedzicy. To dobra wiadomość dla tej niewielkiej wsi w gminie Walim. Rozpoczęła się konserwacja odkrytych niedawno gotyckich malowideł. Wkrótce mogą one stać wielką atrakcją turystyczną, bo wielu będzie chciało je zobaczyć.

Wprawdzie wakacje w pełni, ale wydawnictwo Errata nie zwalnia tempa. Dla czytelników przygotowało dwie nowe publikacje, które już są dostępne na rynku. Jak zwykle ekskluzywnie wydane, mogą być doskonałym prezentem na różne okazje.

Castle Party z gitarą i makijażem. Byliśmy w Bolkowie, a nasz fotograf uwiecznił kilkudniową zabawę gotów, którzy jak zwykle najechali tę małą miejscowość niedaleko Wałbrzycha. Zobacz jak wyglądała 24 edycja festiwalu.

Oprócz tego jak zwykle u nas sporo doniesień kulturalnych, mnóstwo sportu, a w NWW kronika kryminalna. Najnowszy numer Tygodnika Wałbrzyskiego od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

1 sierpnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica