Kultura, Polecamy

Obrazy mineralne, Mandale i Baby jagi

Wałbrzyska Galeria Sztuki Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza na pierwszy wernisaż w 2017 roku. Nowy sezon rozpocznie się wystawą prac wałbrzyskiej artystki Małgorzaty Rzempowskiej-Skóry „Zaklęte w naturze”.

zaklete_w_naturze

Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższą środę (18 stycznia) o godz. 18.00 w siedzibie galerii, przy ul. Słowackiego 26 w Wałbrzychu. Wystawę będzie można oglądać w BWA do 23 lutego.

Małgorzata Rzempowska-Skóra urodzona w 1984 roku w Wałbrzychu, jest absolwentką poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Studia ukończyła na Wydziale Edukacji Artystycznej, dyplom artystyczny uzyskała pod kierunkiem dr hab. Joanny Imielskiej, prof. nadzw. UAP. Oprócz projektów z dziedziny malarstwa i rysunku artystka od kilku lat tworzy przy pomocy aerografu, dzięki czemu może realizować śmiałe pomysły artystyczne nie tylko na płótnie i papierze, ale również na pojazdach, odzieży oraz we wnętrzach użytkowych.

Wystawa „Zaklęte w naturze” to przegląd dotychczasowej twórczości artystki, podróż przez trzy cykle prac: „Obrazy mineralne”, „Mandale” i „Baby jagi”. Każdy z cyklów został stworzony inną techniką, każdy z nich dotyka innego tematu, ale całość łączy przedstawienie innej, własnej wizji natury, bardziej tajemniczej, wzbogaconej o elementy surrealistyczne.

16 stycznia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica