Na sygnale, Polecamy

Odpowie za kradzież rozbójniczą

W ręce policji wpadł 41-latek Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie tydzień temu kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów w Szczawnie-Zdroju.

Funkcjonariusze pracując operacyjnie ustalili, że to właśnie 41-letni mężczyzna 5 sierpnia przed godziną 9:00 ukradł butelkę wódki oraz flakonik perfum wartości blisko 100 złotych z marketu przy ul. Szczawieńskiej w Szczawnie-Zdroju. Następnie zagroził uszkodzeniem ciała pracownikowi ochrony obiektu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.
Po tygodniu śledztwa zaskoczony 41-letni wałbrzyszanin został zatrzymany 12 sierpnia przed jednym z bloków przy ul. Palisadowej w Wałbrzychu. Za popełnione przestępstwo kradzieży rozbójniczej grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

14 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica