Na sygnale, Polecamy

Odpowie za posiadanie narkotyków i kradzież z włamaniem

Funkcjonariusze ujawnili przy zatrzymanym wałbrzyszaninie amfetaminę. W toku dalszych czynności procesowych policjanci udowodnili 41-letniemu mężczyźnie także kradzież z włamaniem do piwnicy.

Mundurowi w miniony piątek wieczorem udali się na ul. 11 listopada w Wałbrzychu, gdzie według ich informacji miał przebywać 41-latek posiadający przy sobie narkotyki. Fakt ten potwierdził się, a kryminalni znaleźli przy mieszkańcu Wałbrzycha środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać kilkadziesiąt porcji handlowych tych narkotyków.
Ponadto policjanci udowodnili 41-latkowi, że w ostatnich dniach włamał się do piwnicy jednego z budynków przy ul. Andersa i ukradł z niego warty 8 tys. zł rower. Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionych czynów. Za posiadanie narkotyków oraz kradzież z włamaniem odpowie przed sądem. Za kraty więzienia może trafić nawet na 10 lat.
Fot. ilustracyjne

31 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica