Na sygnale, Polecamy

Odpowie za posiadanie narkotyków i kradzież

Młody wałbrzyszanin został zatrzymany przez kryminalnych. Policjanci znaleźli przy 21-latku marihuany. Ponadto funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie także kradzież w jednym z marketów w Wałbrzychu.

Mundurowi realizując informacje własne w miniony piątek około godziny 2:30 pojechali na ul. Św. Barbary w Wałbrzychu, gdzie miał przebywać 21-latek posiadający przy sobie narkotyki. Policjanci nie mylili się i znaleźli przy młodym mężczyźnie środki odurzające w postaci marihuany.

Ponadto funkcjonariusze postawili 21-latkowi zarzut kradzieży alkoholu w czerwcu tego roku ze sklepu znajdującego się przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu. Straty właściciel oszacował na kwotę blisko 550 zł.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionych czynów.  Za posiadanie narkotyków oraz kradzież odpowie przed sądem. Za kraty więzienia może trafić nawet na 5 lata.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

10 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica