Na sygnale, Polecamy

Odzyskali samochód i zatrzymali złodzieja

Policjanci schwytali 46-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który przywłaszczył auto osobowe, działając na szkodę jednej z firm z Boguszowa-Gorc. Dzięki pracy operacyjnej funkcjonariusze odzyskali także skradziony samochód.

Jeszcze w starym roku mężczyzna podjął współpracę ze swoim pracodawcą, który kupił specjalnie dla niego auto o wartości 1500 zł i przekazał mu pod opiekę do wykonywania czynności służbowych. Pod koniec listopada 46-latek przestał pracować w firmie, jednak nie zamierzał oddać pojazdu. Na początku właściciel samochodu na własną rękę próbował porozumieć się z wałbrzyszaninem, jednak nie przyniosło to rezultatu, dlatego ostatecznie o zdarzeniu powiadomił policję.

Funkcjonariusze w minioną niedzielę po godzinie 23:00 zatrzymali jadącego przywłaszczonym pojazdem podejrzanego. W trakcie dalszych czynności procesowych wykonywanych przez policjantów z Boguszowa-Gorc 46-latek przyznał się do popełnionego czynu. Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mundurowi odzyskali pojazd, zabezpieczyli go na parkingu strzeżonym i wkrótce przekażą właścicielowi.

Fot. ilustracyjne

24 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica