Polecamy, Sport

Otarła się o podium

W pierwszy weekend kwietnia w Komornikach koło Poznania rozegrano drugi w tym roku Puchar Polski juniorek młodszych w zapasach kobiet. Zawody były jednocześnie eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Bardzo blisko medalu w tej imprezie była reprezentantka Herosa Czarny Bór, Aleksandra Lewczyńska, która po wyrównanym pojedynku przegrała na punkty 1:2 z Wiktorią Błoch (ZKS Koszalin) walkę o brązowy krążek w kategorii wagowej do 49 kg.
Wcześniej w walkach eliminacyjnych Heroska pokonała najpierw Kornelię Korporowicz (WLKS Siedlce), a następnie Julię Pracz (Cement-Gryf Chełm) i dopiero w półfinale uległa Oliwii Charchalis (Agros Żary). Trzeba dodać, że wszystkie te rywalki były starsze od naszej zawodniczki, która dopiero rozpoczyna przygodę w grupie wiekowej juniorek młodszych.
W imprezie wystartowało 129 zapaśniczek z 55 polskich klubów, w tym również reprezentantki Zagłębia Wałbrzych. Paulina Mroczkowska zajęła 10 miejsce w kategorii wagowej do 49 kg, natomiast Alicja Boruta była 7 w wadze do 53 kg.
Fot. użyczone (Heros Czarny Bór)

14 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica