Na sygnale, Polecamy

Pasażer auta zatrzymany z narkotykami

Kryminalni z Wałbrzycha w minioną niedzielę w nocy zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn jadących samochodem osobowym ul. Piłsudskiego. Policjanci podejrzewali, że mogą oni posiadać przy sobie narkotyki. W trakcie czynności u pasażera pojazdu funkcjonariusze ujawnili środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Do zdarzenia doszło w dzielnicy Nowe Miasto po godzinie 3:00. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Volkswagen oraz wylegitymowali dwóch jadących w nim mężczyzn. Kierujący nie miał niczego na sumieniu, ale w kieszeni kurtki u 38-letniego pasażera mundurowi znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Badanie wykazało, że są to środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać ponad 170 porcji handlowych tego narkotyku.
W trakcie czynności procesowych mężczyzna przyznał się do popełnienia czynu. Za posiadanie znaczniej ilości środków psychotropowych grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

17 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica