Na sygnale, Polecamy

Pędził przez wieś ponad „setką”

Policjanci zatrzymali 27-letniego kierującego samochodem marki VW, który w obszarze zabudowanym jechał o wiele szybciej niż pozwalają na to przepisy. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość, aż o 55 km/h. Dzięki interwencji funkcjonariuszy pirat drogowy stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące.

Do zdarzenia doszło w środę, 24 lipca. Na terenie gminy Dobromierz około godz. 9.00 policjanci ze świdnickiej drogówki zatrzymali 27-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu świdnickiego, który o wiele za szybko jechał samochodem osobowym. Na ograniczeniu do „pięćdziesiątki” pędził ponad dwa razy szybciej, gnając z prędkością aż 105 km/h.
Nieodpowiedzialny kierowca otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł i 10 punktów karnych oraz co chyba najbardziej dotkliwe, stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Fot. ilustracyjne

28 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica