Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Piękny ten jarmark

W niesamowitej scenerii, doskonałej atmosferze i z tłumem odwiedzających przebiegał  Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczawnie-Zdroju. Organizatorzy z urzędu miejskiego pytają chyba retorycznie – czy świąteczne zakupy zostały zrobione i spędziliście z nami miło czas?

Z pewnością tak o czym świadczy liczba tych, którzy w ostatni weekend odwiedzili Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczawnie-Zdroju, który zorganizowano w Hali Spacerowej. Goście mogli „pobuszować” wśród wyrobów zaprezentowanych przez 74 wystawców. Kupić świąteczne ozdoby, skosztować pysznych dań i posłuchać kolęd. – Będziemy wdzięczni za uwagi i pomysły, które pozwolą nam na zorganizowanie jeszcze lepszego jarmarku na Wielkanoc w kwietniu 2019 roku. Przy okazji podziękowania dla wszystkich – organizatorów, wystawców, kupujących, sprzedających i oglądających – podkreślają w UM w Szczawnie-Zdroju.

Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

18 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica