Aglomeracja Wałbrzyska

Pierwszy folder Ziemi Wałbrzyskiej

Właśnie ukazał się folder promujący Ziemię Wałbrzyską jako zagłębie atrakcji. Jest kolorowy, przejrzysty, dopracowany edytorsko. Można w nim znaleźć zarówno informacje o Ziemi Wałbrzyskiej, m.in. jej atrakcje turystyczne, przyrodnicze, historyczne i kulturalne jak i miejsca dla prawdziwych miłośników historii, tajemnic.

Publikację Starostwa Powiatowego dopełniają informacje o bazie noclegowej, gastronomicznej oraz dane kontaktowe najważniejszych instytucji działających na terenie Powiatu Wałbrzyskiego, czyli obszaru Ziemi Wałbrzyskiej. Folder można obejrzeć na stronie www.powiat.walbrzych.pl, gdzie zamieszony jest także film promujący nasz powiat.
W tym miejscu warto przypomnieć, że od 1 lipca br. ruszył także portal Ziemi Wałbrzyskiej. Pod adresem www.ziemiawalbrzyska.pl znajdziemy informacje dotyczące również turystyki i bazy noclegowej w naszym powiecie, ponadto kalendarium imprez, mapy i fotografie – portal na bieżąco jest aktualizowany zarówno przez starostwo, gminy powiatu wałbrzyskiego, jak i samych czytelników.

19 października 2011

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica