Na sygnale, Polecamy

Pijanego kierowcę zatrzymali zwykli mieszkańcy

Czujnością i odpowiedzialnością wykazali się dwaj młodzi mieszkańcy Bielawy, którzy zatrzymali kierowcę hyundaia. Podejrzewali, że może być pod wpływem alkoholu. Wezwali policję i okazało się, że 66-latek wsiadł za kółko mając ponad 2,1 prom. alkoholu w organizmie.

Pijany_weekend

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (9 września) po godzinie 16:00. To wtedy oficer dyżurny bielawskiego komisariatu odebrał zgłoszenie od dwóch młodych mężczyzn, którzy przekazali informację o „dziwnie” jadącym hyundaiu. Styl jazdy, którego efektem był wjazd na trawnik na rondzie „Bieltexu” wskazywał, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Zgłaszający uniemożliwili kierowcy ucieczkę z miejsca zdarzenia i poczekali na przyjazd policji. Po dotarciu na miejsce patrolu drogówki okazało się, że 66-letni kierowca hyundaia miał w organizmie ponad 2,1 prom. alkoholu.

Przypomnijmy, że za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat więzienia i utratę uprawnień do kierowania nawet na 15 lat.

Fot. ilustracyjne

12 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica