Na sygnale, Polecamy

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów

Do zdarzenia doszło 23 grudnia w Kłodzku. Mundurowi zatrzymali do rutynowej kontroli Volkswagena na niemieckich numerach rejestracyjnych. Kierującym okazał się 29-latek, od którego wyczuwalna była woń alkoholu. To był początek kłopotów mężczyzny.

pijany_wroclawska

Badanie wykazało w organizmie kierowcy 1,6 prom. Alkoholu. W trakcie wykonywania czynności 29-latek niespodziewanie zaoferował policjantom wręczenie korzyści majątkowej w kwocie 2000 zł w zamian za odstąpienie od wykonywania czynności. Swoją propozycję jeszcze kilkukrotnie ponawiał. Policjanci zareagowali zdecydowanie, informując mieszkańca Kłodzka, że zgodnie z przepisami popełnił przestępstwo i w związku z tym zostanie zatrzymany.

Mężczyzna odpowie za jazdę po spożyciu alkoholu za co grozi do 2 lat więzienia, a także za próbę przekupstwa policjantów za co kodeks przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Fot. użyczone

24 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica