Na sygnale, Polecamy

Pijany kierowca uszkodził dwa auta

W nocy 37-letni mieszkaniec Będzina uszkodził kierowanym przez siebie pojazdem dwa zaparkowane na terenie jednej z wałbrzyskich posesji samochody osobowe. Świadkowie zdarzenia w porę zareagowali i pomogli w zatrzymaniu sprawcy. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia około godziny 23:45. Manewrującego swoim samochodem na terenie posesji mężczyznę zauważyli mieszkańcy, którzy uniemożliwili mu dalszą jazdę i wezwali na miejsce policjantów. Kierujący cofając najpierw uszkodził jeden z zaparkowanych pojazdów, a następnie ruszył do przodu i uderzył w drugi samochód.
Funkcjonariusze po przyjeździe na ul. Skłodowskiej-Curie wykonali badanie na zawartość alkoholu, które wykazało u sprawcy kolizji 1,51 promila tej substancji w organizmie. Policjanci zatrzymali 37-latka, a w trakcie wykonywanych dalszych czynności ustalili, że nie posiadał on także uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto wcześniej przyjechał w stanie nietrzeźwości do Wałbrzycha z Zagórza Śląskiego.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

1 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica