Na sygnale, Polecamy

Pijany kierowca wjechał w drzewo

Na drodze powiatowej łączącej Wałbrzych ze Świdnicą 47-letni mężczyzna doprowadził do groźnie wyglądającego wypadku. Policjanci ustalili, że mieszkaniec powiatu świdnickiego kierował samochodem bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało u sprawcy 1,26 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w zeszły poniedziałek około godziny 15:30. Wypadek miał miejsce na drodze wyjazdowej z Wałbrzycha w kierunku Pogorzały. Przybyli na miejsce mundurowi  ustalili, że kierujący samochodem osobowym jadąc w kierunku Wałbrzycha stracił panowanie nad pojazdem i uderzył lewym bokiem samochodu w drzewo. Mężczyzna jechał sam i na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

To nie był jednak koniec problemów 47-latka. W trakcie czynności policjanci wyczuli od sprawcy zdarzenia woń alkoholu. Badanie wykazało u niego 1,26 prom. tej substancji w organizmie. Mężczyzna dodatkowo nie posiadał prawa jazdy.

Mieszkańcowi powiatu świdnickiego za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

31 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica