Na sygnale, Polecamy

Pijany koziołkował na dwupasmówce

Nietrzeźwy nastolatek jechał zdecydowanie za szybko i w poniedziałek wieczorem doprowadził do poważnie wyglądającego zdarzenia. Policjanci ustalili, że wałbrzyszanin stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi, dachował, by ostatecznie zatrzymać się rozbitym pojazdem kilkadziesiąt metrów od jezdni. Na szczęście ani jemu, ani pasażerce nic poważnego się nie stało. Nastolatek nie posiadał prawa jazdy.

Do zdarzenia z udziałem 19-latka oraz jego o rok młodszej koleżanki doszło 30 września około godziny 20:30 przy ul. Szczawieńskiej. Młody wałbrzyszanin jechał kierowanym przez siebie samochodem osobowym ze Szczawna-Zdroju w kierunku Piaskowej Góry. W pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą i zakończyć jazdę w krzakach, kilkadziesiąt metrów od jezdni. Mężczyzna oraz pasażerka samochodu mają szczęście że żyją, gdyż samochód został całkowicie zniszczony. uszkodzony.
Policjanci przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że 19-latek był nietrzeźwy. Badanie wykazało blisko 1,85 prom. alkoholu w organizmie mieszkańca Wałbrzycha. Dodatkowo nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Poszkodowani trafili do szpitala. Oboje na szczęście nie doznali poważniejszych obrażeń. Funkcjonariusze ustalili, że pojazd nie miał obowiązkowego ubezpieczenia, ani przeglądu. Wrak samochodu został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.
Mężczyźnie za popełnione przestępstwo jazdy w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także za kierowania pojazdem bez uprawnień grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

2 października 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica