Na sygnale, Polecamy

Pijany uderzył w zaparkowany samochód

Kierował mając 3 promile alkoholu w organizmie, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w zaparkowany samochód. Na szczęście w tym zdarzeniu nikomu nic poważnego się nie stało.

W miniony wtorek po południu 59-letni kierowca jadąc swoim samochodem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w zaparkowane na chodniku auto, do którego miał właśnie wsiadać jego właściciel. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale policjanci ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy ustalili, że sprawca kolizji miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie, dlatego też został zatrzymany.
Do zdarzenia doszło przy ul. 11 Listopada w Wałbrzychu. Sprawca po doprowadzeniu do kolizji uciekł. Policjanci prowadzący sprawę otrzymali informację od świadków, że najprawdopodobniej może znajdować się pod wpływem alkoholu, a następnie ustalili gdzie przebywa.
U zatrzymanego chwilę później 59-letniego wałbrzyszanina funkcjonariusze ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości. Badanie wykazało, że jest kompletnie pijany. Miał 2,99 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna w momencie kontroli stracił prawo jazdy i ostatecznie trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty.
Podejrzanemu za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, długotrwały zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

14 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica