Na sygnale, Polecamy

Po ucieczce przez miesiąc cieszył się wolnością

Miesiąc ukrywał się po tym jak uciekł mundurowym, bo nie chciał zatrzymać się do kontroli drogowej. Po miesiącu natknął się przypadkowo na policjanta, który wcześniej brał udział w pościgu. Tym razem mężczyzna już nie zdołał się wymknąć i został zatrzymany.   

Przed miesiącem 35-latek jadąc samochodem marki Opel nie zatrzymał się do kontroli drogowej przy ul. Chopina w dzielnicy Wałbrzycha Nowe Miasto. Zaczął uciekać przez Jedlinę-Zdrój, aż do Głuszycy, łamiąc wielokrotnie przepisy ruchu drogowe, a także doprowadzając do kolizji z radiowozem. Po trwającej 20 km ucieczce kierowca porzucił swój samochód i uciekł do lasu. Po północy w miniony wtorek został zatrzymany przy ul.  11 listopada w Wałbrzych. Uciekiniera rozpoznał policjant, który poprzednio brał udział w pościgu. Mężczyzna ponownie próbował ucieczki pieszo. Tym razem został obezwładniony i zatrzymany.

Ukrywający się przez kilka tygodni 35-letni mieszkaniec Wałbrzycha odpowie za to, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej i za jazdę na zakazie sądowym. Grozi mu kara 7,5 roku więzienia, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz dodatkowo wysoka grzywna za popełnione w trakcie pościgu wykroczenia i doprowadzenie do zdarzenia drogowego. Zatrzymany trafił do aresztu śledczego w Świdnicy.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

21 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica