Polecamy, Sport

Pobiegną z flagą na Trójgarb

Już po raz czwarty amatorzy i profesjonalni biegacze będą mogli spróbować swoich sił podczas półmaratonu górskiego „Z flagą na Trójgarbie”. Rywalizacja będzie przebiegać na dwóch dystansach – 22 km i tzw. „Dyszce pod Trójgarbem” na trasie o długości 11 km.

Walka toczyć się będzie we wspaniałych okolicznościach przyrody, a od tego roku jeszcze z super bonusem – wieżą widokową na szczycie Trójgarbu. Start i meta zlokalizowana zostanie na boisku sportowym w Witkowie. Dla zawodników czekają atrakcyjne pakiety startowe, a dla laureatów świetne nagrody. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia unikatowych koszulek z zawodów. Zapisy dostępne są na stronie www.datasport.pl.

Zapraszamy wszystkich chętnych już 2 maja. Dwa dystanse i jedna wieża z najprawdopodobniej najpiękniejszym widokiem w Sudetach. Organizatorem zmagań jest Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze wraz z dwoma gminami w Starych Bogaczowicach i Czarnym Borze.

Fot. użyczone (Biblioteka+CK w Czarnym Borze)

28 lutego 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica