Na sygnale, Polecamy

Pobił na ulicy znajomego

Funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który pod koniec lutego zaatakował w centrum Mieroszowa 31-latka. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami cała trafił do szpitala. Sprawca natomiast decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło w poprzednią sobotę (23 lutego) około godziny 18:00 przy ul. Mickiewicza w Mieroszowie. 37-latek dotkliwie pobił znajomego, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Powiadomieni o pobiciu boguszowscy policjanci w wyniku działań operacyjnych bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali mężczyznę w centrum miasta.

Podejrzany odpowie za naruszenie czynności narządów ciała powyżej 7 dni, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. W związku z tym, iż nie było to pierwsze popełnione przez mężczyznę podobne przestępstwo, Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zastosował wobec 37-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na jeden miesiąc.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

3 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica