Kultura, Polecamy

Pod pretekstem bluesa

Art Cafe „Pod Pretekstem” w Wałbrzychu serdecznie zaprasza w piątek, 5 kwietnia o godzinie 19:00 na koncert Kajetana Drozda, charyzmatycznego muzyka zakochanego w bluesie i bezgranicznie mu oddanego.

Kajetan Drozd to gitarzysta, harmonijkarz, autor muzyki i tekstów. Założyciel i lider zespołów Siódma w Nocy, Kajetan Drozd Acoustic Trio i Kajetan Drozd Band. Koncertował niemal na wszystkich ważnych festiwalach bluesowych w kraju, wygrywając w konkursach większości z nich m.in. dwukrotnie na Festiwalu Rawa Blues (2006 i 2008), zwyciężył na bluesowych mistrzostwach polski Polish Blues Challenge 2010, a następnie dwukrotnie reprezentował Polskę na największym bluesowym konkursie International Blues Challenge 2011 i 2012 w Memphis USA. Muzyk ma na swoim koncie trzy autorskie płyty: „Siódma w Nocy” (2009), „Bourbon And The Blues” (2012), „Sześć Strun” (2014), jest także obecny na składance muzycznej „Minimax.Pl” (2008) Piotra Kaczkowskiego i na trzech edycjach wydawnictwa „Antologia Polskiego Bluesa” (2008, 2009, 2011). Działalność artystyczna Kajetana nie ogranicza się wyłącznie do koncertowania. Jest współorganizatorem festiwalu Moc Bluesa, prowadzi warsztaty gitarowe oraz bluesowe jam session w gliwickim Ślaskim Jazz Clubie. „Pod Pretekstem” mieści się w Wałbrzychu, ul. Rycerska 1. Bilety: 25 zł. Ilość miejsc ograniczona. „Tygodnik Wałbrzyski” objął koncert patronatem.
Red. (ala)
Fot. użyczone/Cafe Art „Pod Pretekstem”

3 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica