Kultura, Polecamy

Pokaz specjalny w DKF

Kino „Apollo” w Wałbrzychu serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę Dyskusyjnego Klubu Filmowego. W środę, 14 czerwca o 18:00. Cena biletu: 10 zł. Będzie to specjalny pokaz filmu „Kryzys to nasz pomysł”, który nie wejdzie do regularnej dystrybucji kinowej.

kryzys_to_nasz_pomysl

To inteligentne kino w reżyserii Davida Gordona Greena, za którego produkcję odpowiada George Clooney. Z ironią i humorem opowiada o prezydenckiej kampanii. Mało popularny kandydat na prezydenta Boliwii wpada na pomysł, by zatrudnić do sztabu wyborczego ekipę amerykańskich specjalistów pod kierownictwem Jane „Calamity” Bodine (Sandra Bullock). To błyskotliwa, choć neurotyczna pani strateg. Niebawem na jej drodze stanie odpychający Pat Candy (Billy Bob Thornton) – odwieczny rywal, zatrudniony przez opozycję. Kampania zamieni się w ich osobistą potyczkę. Wszystkie chwyty będą dozwolone, bo liczy się tylko wygrana.

Dyskusyjny Klub Filmowy będzie spotykał się w co drugą środę miesiąca. Program spotkań będzie często stawiał na pokazy przedpremierowe. Od dużych produkcji nominowanych do Oscara po art-housowe kino. Dzięki temu widzowie będą mieli możliwość obejrzenia wielu tytułów filmowych, zdecydowanie wcześniej, zanim wejdą do regularnej dystrybucji. Organizatorzy dostosują również prelekcje, wyświetlane filmy, ich tematykę i filmowe zjawiska do publiczności, dlatego pozostają otwarci na propozycje seansów z Państwa strony. Filmy prezentowane w ramach DKF-u to kino, które często w Polsce krótko gościło na ekranach, filmy festiwalowe, kontrowersyjne, które podzielą widzów i skłonią do dyskusji w miłej atmosferze, przy kawie, herbacie i ciastku.

Wszystkie projekcje poprzedzone będą prelekcjami, a po seansie organizatorzy zapraszają na dyskusję!

Red. ala

Fot. użyczone/materiały organizatorów

13 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica