Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Pokaż swój talent

Grasz? Śpiewasz? Recytujesz? Malujesz? Nie czekaj! Zgłoś się już dziś! Zapraszamy do udziału w konkursie Gminne Młode Talenty 2019, którego finał zaplanowano w piątek 7 czerwca o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy (ul. Sienkiewicza 53). Uczestnicy konkursu mają do wyboru trzy kategorie: sceniczną (muzyka, taniec), literacką (recytacja wiersza), plastyczną (rysunek, malarstwo, rzeźba).

Zgłoszenia przyjmowane są do 4 czerwca pod numerem telefonu 74 84 56 259 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: e-mail sp2@gluszyca.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej SP2 oraz w placówkach oświatowych znajdujących się na terenie gminy Głuszyca.
Organizatorem konkursu Gminne Młode Talenty jest grupa nieformalna „Łowcy Talentów” działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy.
Na realizację konkursu grupa otrzymała 3400 zł dofinansowania w ramach programu „Dolnośląskie Małe Granty”. Projekt dofinansowany jest z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, a operatorem jest Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych. Projekt ma na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do rozwijania zainteresowań i uzdolnień.
Fot. użyczone (UM Głuszyca)

31 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica