Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Pokaż swojego mistrza

Poseł Tomasz Siemoniak zaprasza dzieci i młodzież ze szkół powiatów wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, ząbkowickiego i kłodzkiego do wzięcia udziału w konkursie „Mój mistrz”.

Głównym celem konkursu jest pokazanie i podkreślenie roli lokalnych autorytetów, tych mieszkających obok nas. Osób towarzyszących nam codziennym życiu, w szkole, w domu, w najbliższej okolicy, na sąsiedniej ulicy, w miasteczku obok. Autorytetów, których dorobek nie ma pomników i tablic, ale jest „trwalszy niż ze spiżu”, ponieważ pobudza wyobraźnię, inspiruje i jest w nas.

Konkurs daje możliwość zaprezentowania osoby, która swoją codzienną pracą i postawą daje młodym ludziom przykład, wspiera i zachęca. Jest dla nich mistrzem i autorytetem.

Organizator zachęca do zaprezentowania wybitnych osób i ich działalności wykorzystując jedną z przewidzianych form prac konkursowych (reportaż, fotoreportaż, wywiad – materiał dźwiękowy lub filmowy). Autorom najlepszych prac spełniających wymogi konkursowe przyznane zostaną nagrody rzeczowe za zajęcie: I miejsca (nagrody o wartości 500 zł), II miejsca (nagrody o wartości 300 zł) i III miejsca (nagrody o wartości 200 zł) w każdej z trzech kategorii: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie internetowej www.tomaszsiemoniak.com w zakładce „Konkurs”. Informacji udzielają również pracownicy biura poselskiego posła przy ul. 1 Maja 3 w Wałbrzychu (nr tel. +48 732 562 631). Prace można składać do 4 czerwca.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

24 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica