Aktualności, Polecamy

Pomaszerowali do Harcówki

VI Wałbrzyski Marsz Seniora przeszedł do historii. Tegoroczna edycja, która odbyła się pod hasłem „Łączymy pokolenia w 100-lecie odzyskania niepodległości” przebiegła jak zawsze w bardzo radosnej atmosferze.

Po przebyciu dwóch tras uczestnicy spotkali się na terenie Harcówki w Wałbrzychu. Nie zabrakło wspólnego biesiadowania, tańców, śpiewów, loterii z cennymi nagrodami, konkursów, a także ciepłego posiłku z gorącą zupą i pysznymi kiełbaskami prosto z ogniska.
VI Wałbrzyski Marsz Seniora „Łączymy pokolenia w 100-lecie odzyskania niepodległości” organizowali parlamentarzyści Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Tomasz Siemoniak, Wiesław Kilian oraz PTTK odział Ziemi Wałbrzyskiej i harcerze z Hufca ZHP Ziemi Wałbrzyskiej. Udział w marszu wzięło 170 osób. Wśród piechurów dominowali seniorzy, ale nie zabrakło licznej grupy młodzieży i dzieci. W Harcówce gościli także wiceprezydent Wałbrzycha Zygmunt Nowaczyk, prezes Zamku Książ Anna Żabska oraz radni miejscy.
Przypomnijmy, że uczestnicy tegorocznego Marszu Seniora mieli do wyboru dwie trasy, które prowadziły przez malowniczy Park Sobieskiego do nowo wyremontowanej Harcówki.
Fot. użyczone/materiały organizatorów

27 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica