Na sygnale, Polecamy

Pomóż rozpoznać tę kobietę

Policjanci z Wałbrzycha szukają osób, które mogłyby pomóc rozpoznać kobietę ze zdjęcia. To rekonstrukcja twarzy denatki, której zmumifikowane zwłoki znaleziono w październiku 2015 roku na strychu kamienicy przy ul. Słowackiego.

ogloszenie_policja

Na zmumifikowane zwłoki natrafili robotnicy pracujący przy rozbiórce budynku, gdzie dawniej mieścił się sklep rybny. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego KMP w Wałbrzychu prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci osoby, której tożsamość jest nieznana i która zmarła w nieustalonym czasie do 1 października 2015 roku. W toku prowadzonego śledztwa na podstawie czaszki odtworzono prawdopodobny wygląd głowy kobiety.

Policjanci proszą wszystkich, którzy mogli znać osobę o zbliżonym wyglądzie twarzy o kontakt z dyżurnym KMP w Wałbrzychu pod nr tel. 74 84 20 234, sekretariatem wydziału dochodzeniowo-śledczego pod nr tel. 74 84 20 210 lub osobiste przybycie do wydziału przy ul. Mazowieckiej 2.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

5 marca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica