Polecamy, Sport

Postawią się reszcie Europy

W same mikołajki, 6 grudnia, punktualnie o godz. 17:00 w hali OSiR-u w Boguszowie-Gorcach odbędzie się mecz międzynarodowy Polska kontra reszta EUROPY w zapasach kobiet. Drużyna rywalek złożona będzie z zawodniczek z Niemiec, Francji, Węgier, Chorwacji, Łotwy, Czech, Szwecji i Estonii. Polskę reprezentować będą natomiast zapaśniczki kadry narodowej juniorek i juniorek młodszych.

Cała impreza odbędzie się podczas międzynarodowego zgrupowania Euro Camp w zapasach kobiet, które rozpoczęło się w poniedziałek 4 grudnia i potrwa do piątku 8 grudnia. W tym czasie w hali OSiR-u w Boguszowie-Gorcach kilka razy dziennie trenować będzie około 120 zawodniczek z 9 europejskich krajów. Wstęp zarówno na mecz, jak i na treningi jest bezpłatny. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć na zapaśnicze pojedynki przeprowadzona zostanie transmisja internetowa na żywo, dostępna pod adresami: cbopen.pl oraz sportzona.pl.

Przy tej okazji warto wspomnieć o Julicie Omilusik (ARES Wałbrzych), która we wtorek (6 grudnia) pokaże się na macie w Krajowej Lidze Zapaśniczej w barwach Budowlanych Łódź. Jej zespół zmierzy się z Unią Racibórz. Dodajmy, że te rozgrywki transmitowane są przez TVP Sport.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

 

5 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica