Na sygnale, Polecamy

Poszukiwany jechał podpity na rowerze

Policjanci z wałbrzyskiej drogówki zatrzymali w minioną środę wieczorem 36-latka, który jechał rowerem znajdując się pod wpływem alkoholu. To było jednak najmniejsze ze zmartwień mężczyzny. Za popełnione wcześniej poważne przestępstwa mieszkaniec Szczawna-Zdroju trafi za karty więzienia na najbliższe 3,5 roku.

Przy ul. Kusocińskiego w Wałbrzychu 11 września około godziny 20:30 funkcjonariusze postanowili zatrzymać do kontroli rowerzystę. Mundurowi podejrzewali, że może on być osobą poszukiwaną. Przypuszczenia potwierdziły się w trakcie legitymowania. 36-latek w ciągu ostatnich kilku lat popełnił szereg przestępstw – brał udział w rozboju, w którym pokrzywdzona osoba doznała obrażeń ciała, dokonał kradzieży, fałszował dokumenty, a także posługiwał się cudzym dokumentem. Za swoje występki ma trafić do zakładu karnego na najbliższe 3 lata i 6 miesięcy.
Prowadząc dalsze czynności z zatrzymanym policjanci ustalili, że jechał on rowerem po drodze publicznej w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało blisko 0,5 promila tej substancji w organizmie 36-latka. Mężczyzna po wykonanych czynnościach został ostatecznie osadzony w areszcie śledczym skąd niebawem trafi do więzienia.
Fot. ilustracyjne

13 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica