Na sygnale, Polecamy

Poszukiwany ukrył się w… kojcu dla psa

Wałbrzyscy policjanci po pościgu zatrzymali kierowcę samochodu osobowego, który zignorował nadawane w jego kierunku sygnały do zatrzymania się i podjął ucieczkę. Nastolatek staranował bramę posesji znajdującej się przy ul. Kamiennej na Szczawienku i ukrył się w… kojcu dla psa.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek przed północą. Kierowca jechał ul. Wrocławską w kierunku Podzamcza. Na widok patrolu młody mężczyzna przyspieszył. Widząc to policjanci  włączyli sygnały pojazdu uprzywilejowanego, chcąc zatrzymać pojazd do kontroli. Siedzący za kierownica nastolatek nic sobie z tego nie robił i kontynuował ucieczkę ulicami de Gaulle’a i Gagarina, aż skręcił w ulicę Kamienną. Tam staranował bramę wjazdową na posesję i zaczął uciekać pieszo. W końcu schował się w… kojcu dla psa, ale został odnaleziony.

Dziewiętnastolatek ze Świdnicy w trakcie legitymowania oświadczył policjantom, że jest osobą poszukiwaną i dlatego uciekał. Miał jednak prawo jazdy i był trzeźwy.

Młodociany przestępca odpowie teraz za niezatrzymanie się do kontroli. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat, długotrwały zakaz kierowania pojazdami oraz dodatkowo wysoka grzywna. Mężczyzna w związku z tym, że był poszukiwany trafił już do zakładu poprawczego w Świdnicy.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

20 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica