Na sygnale, Polecamy

Poszukiwany wpadł, bo źle… przechodził przez jezdnię

Szukał go Interpol. Ciążył na nim europejski nakaz aresztowania. Wydawało się, że jest nieuchwytny, tymczasem poszukiwany 26-latek został zatrzymany w Wałbrzychu. W dodatku przez policjantów z drogówki, którzy zainteresowali się mężczyzną przechodzącym w niedozwolonym miejscu przez ulicę.

Po zatrzymaniu niesfornego przechodnia i sprawdzeniu w policyjnej bazie danych sprawcy wykroczenia, okazało się, że 26-letni mieszkaniec Wałbrzycha poszukiwany jest przez Interpol i podsiada europejski nakaz aresztowania. Mężczyzna podejrzany jest o liczne przestępstwa popełnione na terenie Niemiec, m.in. o włamanie do sklepu jubilerskiego, w którym właściciel oszacował straty na prawie 140 tys. euro.
Mężczyzna, 30 czerwca został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, gdzie potwierdzono jego tożsamość. Następnie 26-latek trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś zostania dowieziony do Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, która prowadzi czynności związane z wykonaniem europejskiego nakazu aresztowania.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

2 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica