Na sygnale, Polecamy

Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

Mimo, że nad 35-latkiem ciążył sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi, wałbrzyszanin wsiadł za kółko. Został zatrzymany przez patrol drogówki. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

bty

W minioną niedzielę, ok. godz. 15:30 przy ul. Sikorskiego w Wałbrzychu funkcjonariusze z drogówki postanowili zatrzymać obserwowany wcześniej samochód osobowy. Mundurowi przypuszczali, że mężczyzna nie powinien siedzieć za kierownicą. Mieli rację, bo podczas legitymowania okazało się, że 35-latek nie posiadał prawa jazdy. Zostało mu one odebrane za wcześniejszą jazdę w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo nie pierwszy raz jechał swoim samochodem pomimo orzeczonego zakazu sądowego.

Prowadząc dalsze czynności policjanci ustalili, że wałbrzyszanin jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze celem osadzenia go w zakładzie karnym. Mężczyzna został zatrzymany, a za kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego grozi mu dodatkowo kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

19 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica