Na sygnale, Polecamy

Potrącił psa i uciekł

Zwierzak miał wiele szczęścia, bo z pomocą przyszli przypadkowi ludzie, którzy powiadomili strażników miejskich. Ci przewieźli go do schroniska, gdzie psiakiem zajął się weterynarz. Obrażenia okazały się niegroźne.

pies2

Do zdarzenia doszło przy ul. Prostopadłej w Wałbrzychu. Pewien kierowca potrącił psa i… odjechał. Nie wiadomo czy nie wiedział co się stało, czy jednak nie wykazał się bezdusznością. Zwierzaka w przydrożnym rowie odnaleźli przypadkowi przechodnie, którzy poinformowali strażników miejskich. Ci zabezpieczyli czworonoga przed utratą ciepła, a pracownicy schroniska zabrali psiaka do weterynarza. Obrażenia okazały się na szczęście niegroźne. Zwierzę było skrajnie wycieńczone, prawdopodobnie nie jadło od kilku dni błąkając się po okolicy. Po rekonwalescencji pies będzie oczekiwał w schronisku na osobę, która da mu nowy dom.

Fot. użyczone (SM Wałbrzych)

20 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica