Na sygnale, Polecamy

Pouczał motocyklistę, sam był pijany

Chciał być szeryfem, więc zaczął strofować innego kierującego, który zatrzymał się na stacji benzynowej, jak właściwie poruszać się po drodze. Okazało się, że sam był kompletnie pijany. Dzięki czujności świadka 56-letni „mądrala” trafił ostatecznie w ręce policjantów ruchu drogowego.

Do nietypowej sytuacji doszło w miniony piątek około godziny 18:50. Młody motocyklista jechał jednośladem od centrum Wałbrzycha w kierunku dzielnicy Biały Kamień. Za nim cały czas poruszał się kierujący samochodem osobowym. Gdy motocyklista zjechał na stację benzynową przy ul. Wysockiego, ku jego zdziwieniu to samo zrobił podążający za nim samochód. Podejrzanie wyglądający mężczyzna wysiadł następnie ze swojego auta i zaczął pouczać 29-latka jak powinien poruszać się po jezdni. Motocyklistę zaskoczyło najbardziej to, że zwracający mu uwagę kierowca ledwo trzyma się na nogach. Powiadomił więc policję.
Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze szybko ustalili, że samochodem osobowym kierował kompletnie pijany 56-latek. Badanie wykazało w jego organizmie 1,64 prom. alkoholu. „Samozwańczy „szeryf” nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami. Stwierdził, że nie jest pijany, a tylko podpity. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed sądem. Jego pojazd trafił na parking strzeżony.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

4 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica