Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Praca wre w Zakładzie Przyrodoleczniczym

Uzdrowisko Szczawno – Jedlina w imponującym tempie przystępuje do kolejnego etapu odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie-Zdroju. Prezes spółki Barbara Grzegorczyk podpisała umowę z firmą Okna-Kołodziejczyk na realizację kolejnego etapu inwestycji.

W Zakładzie Przyrodoleczniczym czas na remont, wymianę, odtworzenie i rekonstrukcję zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej. Niedawno rozstrzygnięto przetarg w tej sprawie. Wykonawca wymieni okna i drzwi, a będzie to kosztowało prawie 700 tys. zł. Firma udzieli też gwarancji na 84 miesiące. – Cieszy nas szybkie tempo i zaangażowanie w odbudowę Zakładu Przyrodoleczniczego wykonawców oraz to, że mieścimy się w zaplanowanym na ten cel budżecie – dodaje Barbara Grzegorczyk, prezes Uzdrowiska Szczawno-Jedlina.
Przypomnijmy, że od początku lipca trwają również prace przy odbudowie i rekonstrukcji dachu Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie Zdroju. Spółka przeznaczy na te dwa zadania ponad 3,8 mln zł, która zostanie pokryta ze środków własnych pochodzących z odszkodowania po pożarze oraz z dokapitalizowania przez województwo dolnośląskie.
Dodajmy przy okazji o deklaracji premiera Mateusza Morawieckiego, który zapowiedział wsparcie rządu dla odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego.
Fot. użyczone (Uzdrowisko Szczawno-Jedlina)

4 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica