Na sygnale, Polecamy

Pracownica hotelu okazała się złodziejką

Będąca kelnerką w jednym z hoteli w regionie 36-latka wyniosła z kompleksu m.in. sprzęt do zabiegów kosmetycznych o łącznej wartości blisko 2,5 tys. zł. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali podejrzewaną o ten czyn 36-latkę i w wyniku podjętych działań odzyskali skradzione mienie.

Kelnerka, zamiast pracować – co potwierdziło się podczas przeprowadzonych przez policjantów czynności procesowych – 31 sierpnia wyniosła z obiektu kosmetyki, różnego rodzaju lampy, wannę z hydromasażem do stóp, radioodtwarzacz, ręczniki, a nawet sztućce. O tym, że z jednego z pomieszczeń zginął sprzęt o wartości blisko 2,5 tys. zł, zorientowali się kierownicy kompleksu hotelowego i w zeszłą środę wezwali policję.
Powiadomieni o przestępstwie funkcjonariusze ustalili na miejscu zdarzenia, że za kradzież odpowiedzialna jest 36-latka i zatrzymali podejrzewaną o ten czyn kobietę w miejscu pracy. W jej mieszkaniu mundurowi znaleźli natomiast ukradzione przedmioty. Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

7 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica