Na sygnale, Polecamy

Prosto z ulicy za kratki

Poszukiwany do osadzenia w zakładzie karnym 35-latek wpadł zupełnym przypadkiem w ręce policjantów ruchu drogowego. Został zatrzymany gdy przechodził przez… jezdnię w niedozwolonym miejscu.

W miniony wtorek nad ranem 35-latek postanowił przejść przez ruchliwą ul. Sikorskiego w niedozwolonym miejscu. Zauważyli to przejeżdżających przez centrum Wałbrzycha policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać niesfornego przechodnia. Po sprawdzeniu danych okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną do osadzenia w zakładzie karnym. Powinien odbyć karę półtora roku pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa związane z kradzieżami i kradzieżami z włamaniami. Jeszcze tego samego dnia wałbrzyszanin został przewieziony do aresztu śledczego w Świdnicy, skąd bezpośrednio trafi do wiezienia.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

7 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica