Kultura, Polecamy

Przedstaw swoją małą ojczyznę

Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy zaprasza mieszkańców Nowej Rudy, Pieszyc, Jedliny-Zdroju, Walimia oraz Głuszycy do udziału w konkursie literackim o pióro Stanisława Michalika Moja „mała Ojczyzna”.

Celem konkursu jest m.in. promocja zasobów kulturowych, historycznych i przyrodniczych całego obszaru Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Sowiogórskie” z uwzględnieniem tematyki ochrony środowiska. Do udziału w konkursie zachęcamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Prace w dowolnym gatunku literackim (np. opowiadanie, legenda, wiersz, kartka z pamiętnika) należy złożyć do 18 września 2019 r. osobiście w siedzibie Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy (ul. Grunwaldzka 26, 58-340 Głuszyca) wysłać listem na adres CK-MBP w Głuszycy lub przekazać mailowo na adres: spg2@wp.pl.
Dla najlepszych w każdej z trzech kategorii wiekowych przewidziano wartościowe nagrody. Regulamin konkursu dostępny jest na stronach centrum kultury i profilu facebookowym Stowarzyszenia Przyjaciół Głuszycy.
Finał konkursu z wręczeniem nagród odbędzie się 25 września o godz. 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury – MBP w Głuszycy. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba Chór Seniorów „Renoma”.
Pochwal się swoim talentem literackim i przedstaw innym swoją „małą Ojczyznę”!
Fot. użyczone (CK-MBP w Głuszycy)

12 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica